گروه بازرگانی آرنی چرم
خانه / چرم گاوی / بازار فروش چرم طبیعی گاوی خام در ایران

بازار فروش چرم طبیعی گاوی خام در ایران

چرم طبیعی گاوی خام در سطح کشور مصارف استفاده خود را دارا می باشد مصرف کنندگان این چرم می توانند محصولات با کیفیتی را برای استفاده مشتریان خود تولید کنند. محصولاتی که مواد اولیه به کار رفته در تولید شان چرم گاوی بوده باشد معمولا از مرغوبیت بالایی نیز برخوردار خواهد بود و خریدار از محصول خرید کرده خود راضی خواهد بود. همان طور که مشتریان می دانند چرم گاوی جز چرم های طبیعی در سطح کشور بوده است و در این امر شکی نبوده است. چرم های موجود در سطح بازار نیز انواع متنوع خود را دارا می باشند. امروزه علاقه مشتریان به این محصول بیشتر از پیش بوده است چون هیچ خریداری دوست ندارد برای خود محصولات بی کیفیتی را تهیه کند.بازار فروش چرم طبیعی گاوی خام در ایران

کیفیت چرم طبیعی گاوی خام به چه چیزهایی بستگی دارد

کیفیت چرم طبیعی گاوی خام به چه چیزهایی بستگی داردکیفیت چرم طبیعی گاوی خام در سطح بازار به عوامل و معیار های متعددی می تواند بستگی داشته باشد این عوامل روی هم رفته در کار کرد و عملکرد چرم گاوی موثر هستند و طول عمر چرم را برای مصرف کنندگان خود مشخص می کنند. 

عواملی که روی کیفیت چرم گاوی نقش مهم و اساسی را دارند به صورت گزینه های زیر می باشد:

  • نژاد گاوی
  • سن گاو
  • جنسیت گاو
  • اقلیم منطقه

این معیار ها روی مرغوبیت چرم تاثیر گذار هستند و ضخامت و مقاومت چرم گاوی را تعیین می کنند. با توجه به تحقیقات صورت گرفته بر روی این محصول گاو هایی که از میزان سن بالایی برخوردار هستند از ضخامت و مقاومت چرم بالایی نیز بهرهمند هستتد.

هر نژاد گاوی چرم خاص خود را دارا می باشد رنگ های موجود در چرم برای نژاد خاصی است که در چرم نمایان می شود. از چرم گاوی به دلیل مقاوم و ضخیم بودن در صنایع متعددی استفاده به عمل می اید. مصارف متعددی که این چرم ها در سطح کشور برای خود دارا هستند به صورت گزینه های زیر می باشد:

  • پوشاک
  • کت
  • لوازم جانبی
  • کیف
  • کفش
  • تسمه صنعتی

توضیحات کلی درباره چرم طبیعی گاوی خام با کیفیت

توضیحات کلی درباره چرم طبیعی گاوی خام با کیفیتتوضیحات کلی در مورد چرم به این صورت است که اگر این چرم به خوبی در مراکز تولیدی طباخی شود یک چرم مرغوب و با کیفیتی برای استفاده خواهد بود و مصرف کنندگان با استفاده از آن محصولات خوبی را برای استفاده مشتریان تولید خواهند کرد و روانه بازار فروش خواهند نمود.

چرم های گاوی اصل در سطح کشور به طور معمول خصوصیات منحصر به فردی را از خود نشان می دهند به این صورت که چرم های با کیفیت از میزان مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند این مدل چرم ها از میزان انعطاف پذیری بیشتری نیز بهرهمند می باشند و علاقمندان در هنگام خرید محصولات مورد نظر خود می توانند به این صورت محصول را تست کنند.

چرم های اصل باید نرم و لطیف بوده باشند و به راحتی پاره نشوند این خاصیت چرم است که از خود مقاومت خوبی را نشان دهد و به مرور زمان ماهیت خود را از دست ندهد.

روش تولید چرم طبیعی گاوی خام

روش تولید چرم طبیعی گاوی خامروش تولید چرم طبیعی گاوی خام در سطح کشور با روش های روز دنیا توسط مراکز با تجربه در این زمینه صورت می گیرد و این محصول با کیفیت را برای مصرف شرکت های تولیدی آماده می کنند. در ابتدا تولید چرم همیشه باید از نمک استفاده نمود تا فعالیت های خاصی روی چرم صورت نگیرد و ماهیت اولیه چرم از بین نرود.

امروزه در سطح کشور توجه به چرم اصل بسیار بیشتر از پیش بوده است و مشتریان دوست دارند که محصولات استفاده ان ها از چرم اصل بوده باشد. تا از استفاده آن لذت ببرند.

توضیحات کلی درباره چرم که در این مقاله  نوشته شد و نکته آخر اینکه در مورد چرم گاوی در صنعت چرم این محصول را به دو قسمت کلی تقسیم بندی کرده اند چرم سنگین و چرم سبک که هر کدام یک از این چرم ها استفاده های خاص خود را هم در روش تولید و هم مصرف دارا می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین آشیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152157266
پست الکترونیکی: arenicharm@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه چرم گاوی خام طبیعی

چرم محصولی طبیعی و محکم است که از پوست حیوانات مختلف به دست می آید. پوست چرم غالبا دباغی شده و براثر گذشت زمان فاسد نمی شود. این ماده در صنایع مختلف از جمله تول

پاسخی بگذارید