گروه بازرگانی آرنی چرم
خانه / چرم گاو خام / تولید کنندگان چرم گاوی خام عمده

تولید کنندگان چرم گاوی خام عمده

چرم ماده ای طبیعی است که پس از دباغی پوست جانوران حاصل می‌شود. چرم گاوی رایج ترین نوع چرم است. طبیعی بودن، قدرت بالا در جذب آب، استحکام زیاد، مقاوم و با دوام بودن از جمله مواردی است که انسان را به استفاده از آن در کاربردهای مختلف ترغیب می‌کند. تولید کیف و کفش، انواع لباس و اشیا مختلف و صحافی جلد کتاب‌ها و نیز تولید مبل از جمله کاربردهای مختلف چرم گاوی است.  با توجه به فواید و کاربرد چرم گاوی، این ماده بازار خوبی نیز دارد. کارخانه‌های تولید کننده، چرم را با کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلف می‌فروشند. چرم گاوی خام عمده را می توان از تولید گنندکان خریداری نمود. 

تولید کنندگان چرم گاوی خام عمده

دلایل استفاده از چرم گاوی خام

دلایل استفاده از چرم گاوی خام

چرم ماده ای است که با استفاده از پوست حیوانات به دست می‌آید. برای تولید چرم از پوست حیواناتی مانند بز، بوفالو و غیره استفاده می‌شود. در واقع پس از فرآیند دباغی پوست خام، چرم حاصل می‌شود. پس از دباغی، پوست تبدیل به ماده ای می‌شود که طبیعی، پایدار و منعطف است. رایج ترین نوع چرم، چرم گاوی است. چرم گاوی یک نوع چرم سنگین است. چرم سنگین برای کاربردهای معمول بهترین نوع است. این محصول کاربردهای مختلفی در زندگی انسان دارد. برخی از دلایل استفاده از چرم موارد زیر است:

چرم یک ماده ی کاملا طبیعی است.

عرق را به خوبی جذب می‌کند.  بنابراین برای تولید کفش بسیار مناسب است.

چرم گاوی به دلیل اینکه الیاف متراکمی دارد، استحکام آن بسیار زیاد است.

در برابر آتش مقاوم است.

این ماده ضخامت زیادی دارد و بنابراین بسیار با دوام است و به راحتی پوسیده نمی‌شود.

علاوه بر موارد بالا، چرم و به ویژه چرم گاوی ظاهر بسیار خوبی نیز دارد.

چرم گاوی خام چه کاربردهایی دارد

چرم گاوی خام چه کاربردهایی دارد

  با توجه به ویژگی‌های چرم گاوی که در بالا به آن اشاره شد، این نوع چرم کاربردهای مختلفی دارد. چرم گاوی به دلیل استحکام بالاتر و قیمت پایین‌تر، بیش تر از سایر انواع چرم استفاده می‌شود. چرم گاوی نیز انواع گوناگونی دارد. مشخصات هر نوع آن با نوع دیگر متفاوت است و بنابراین در کاربردهای مختلف از نوع مناسب با آن کاربرد استفاده می‌شود.

کاربردهای رایج آن تولید کیف و کفش زنانه و مردانه است.

برای تولید لباس مانند کت، شلوار، کاپشن، کراوات، کمربند و غیره نیز از آن استفاده می‌شود.

گاهی برای ساخت اشیایی مانند زین اسب، لوازم خانگی و ورزشی، ساعت و جاکلیدی به کار می‌رود.

برای تولید دستکش ایمنی، یک انتخاب بسیار مناسب است.

همچنین از چرم در صحافی برای جلد کتاب‌ها استفاده می‌شود.

در صنعت مبلمان برای تولید مبل‌های با رویه ی چرمی به کار می‌رود.

چرم گاوی خام بسیار کم تولید می‌شود. این نوع چرم به دلیل اینکه بسیار شیک است به عنوان دکوری از آن استفاده می‌شود به این صورت که آن را به دیوار اتاق آویزان می‌کنند یا آن را بر روی زمین پهن می‌کنند.

فروش عمده چرم گاوی خام عمده

فروش عمده چرم گاوی خام عمده

چرم گاوی به دلیل فواید آن و نیز شیک بودن، مشتریان زیادی در بازار چرم دارد.  بنابراین این نوع چرم بسیار تولید شده و به فروش می‌رسد. فروش عمده چرم گاوی خام، توسط تولید کنندگان آن صورت می‌گیرد. سفارش عمده ی آن نیز از عمده فروشی‌ها و نمایندگی‌های فروش قابل انجام است. در واقع شرکت‌های تولید کننده ی چرم، آن را به صورت عمده به متقاضیان می‌فروشند یا مستقیما و بدون واسطه آن را به فروش می‌رسانند.

قیمت چرم خام با توجه به نوع و کیفیت آن تعیین می‌شود.  به دلیل اینکه چرم یک کالای لوکس است لازم است که با کیفیت بالا تولید و عرضه شود. یکی از مواردی که هنگام خرید باید به آن توجه نمود کارخانه ای است که خرید از آن صورت می‌گیرد. کارخانه‌هایی با برندهای شناخته شده، کالاهایی با کیفیت بسیار خوب و همچنین قیمت مناسب ارائه می‌دهند. دلیل آن هم این است که در بازار رقابتی بیشترین فروش را داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین آشیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152157266
پست الکترونیکی: arenicharm@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه چرم گاوی خام طبیعی

چرم محصولی طبیعی و محکم است که از پوست حیوانات مختلف به دست می آید. پوست چرم غالبا دباغی شده و براثر گذشت زمان فاسد نمی شود. این ماده در صنایع مختلف از جمله تول

پاسخی بگذارید