گروه بازرگانی آرنی چرم
خانه / چرم گاو خام / خرید عمده چرم گاوی خام صادراتی

خرید عمده چرم گاوی خام صادراتی

بسیاری از فروشندگان، تولید کنندگان چرم گاوی در زمان خرید، ترجیح می دهند که کالا و اجناس مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری کنند. خرید عمده چرم گاوی خام صادراتی می تواند مزیت های زیادی داشته باشد، که برای اکثریت تولید کنندگان کالاهای مختلف و همچنین تجار و غیره مفید است. با خرید عمده می توان به مقدار بالا و یا قیمت مناسب بهترین و با کیفیت ترین نوع چرم گاوی خام صادراتی را خریداری کرد. 

خرید عمده چرم گاوی خام صادراتی

چرم گاوی خام برای تولید چه محصولاتی استفاده می شود

چرم گاوی خام برای تولید چه محصولاتی استفاده می شودبه دلیل این که یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی چرم گاوی خام کیفیت آن است. از این رو، برای محصولات مختلف می توان از این نوع چرم استفاده کرد. دوام بالا چرم گاوی سبب شده است، که در محصولاتی مانند:

  • از چرم خام طبیعی گاو به عنوان روکش در مبلمان سازی استفاده می شود. امروزه این نوع از چرم، پردازش شده و به عنوان یک روکش عالی و بی نقص در تولید برخی از مبلمان ها به کار می رود. 
  • از دیگر محصولاتی که استفاده از چرم طبیعی گاو در آن ها بسیار زیاد است، تولید کیف و کفش است. برای تولید کیف و کفش زنانه بهترین و مناسب ترین ماده چرم طبیعی گاو است که دارای دوام بسیار زیادی است. 
  • در صنعت پوشاک هم استفاده از چرم به ویژه چرم گاوی بسیار رایج است. امروزه کت ها، کاپشن ها، شلوار، کراوات، کمر بندی و غیره با استفاده از این نوع چرم تولید می شوند. 
  • در زمینه محصولات تزئینی هم از چرم استفاده زیادی می شود. تولید تابلوهای چرم در این زمینه شهرت زیادی دارد. 
  • علاوه بر این ها، می توان به محصولات فراوانی دیگر اشاره کرد، که در تولیدشان از چرم استفاده می گردد. محصولاتی مانند صندلی، کاغذ دیواری، جا کلیدی، کیف پول و غیره نیز به وفور از چرم تولید می شوند. 

از این رو، باید گفت که در دوره معاصر از چرم طبیعی در تولید انواع و اقسام محصولات مختلف استفاده می شود. همه محصولاتی که با استفاده از چرم طبیعی تولید می شوند، بسیار جذاب و شیک هستند و بازار بسیار خوبی دارند. 

مقایسه چرم گاوی خام با چرم مصنوعی

مقایسه چرم گاوی خام با چرم مصنوعیامروزه اگر در بازار گشتی بزنیم به دو نوع از چرم برخورد می کنیم. یک دسته چرم های طبیعی هستند، که معمولا از پوست حیوانات به دست می آیند. مثلا چرم طبیعی گاو بعد از کشتن آن به دست می آید که در دباغی به شکل چرم تولید می شوند. اما نوع دیگری از چرم وجود دارد، که به آن چرم مصنوعی می گویند. این نوع از چرم، کلا از مواد شیمیایی و پلاستیکی تولید می شوند و از این رو، با چرم طبیعی بسیار متفاوت می باشند. بنابراین در مقایسه چرم گاوی با دیگر چرم ها، از جمله چرم مصنوعی باید به این نکات دقت کرد: 

  • چرم طبیعی بی بو است و در صورت داشتن بو، بوی حیوانی که چرم از آن تهیه شده را می دهد. اما چرم مصنوعی بوی مواد شیمیایی را می دهد. 
  • ضخامت چرم طبیعی در بخش های مختلف کم و زیاد می شود. اما چرم مصنوعی دارای ضخامت یکسانی است. 
  • از دیگر تفاوت های این و نوع چرم، جنس آن است. چرم گاوی خام یک لایه است. در حالی که چرم مصنوعی دو لایه تولید می شوند. 
  • ضد آب بودن از جمله ویژگی چرم مصنوعی است. اما چرم های خام آب را فورا جذب می کنند و اصلا ضد آب نیستند. 
  • چرم های مصنوعی عرق می کنند. چرا که پلاستیک هستند و خاصیت تنفس پذیری ندارند. اما چرم طبیعی تنفس پذیری دارد و عرق نمی کند. 

نرخ فروش چرم گاوی خام صادراتی

نرخ فروش چرم گاوی خام صادراتیبا توجه به برتری ها و مزیت هایی که چرم طبیعی و خام گاوی دارد، می توان گفت که فروش چرم گاوی به صورت گسترده در بازار در جریان است. از جمله بهترین نوع این چرم ها، چرم گاوی خام صادراتی است، که بهترین کیفیت را دارد. این نوع از چرم ها، نرخ مشخص و ثابتی ندارند اما می توانید این نوع چرم را در این مرکز به قیمت مناسب خریداری کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین آشیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152157266
پست الکترونیکی: arenicharm@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه چرم گاوی خام طبیعی

چرم محصولی طبیعی و محکم است که از پوست حیوانات مختلف به دست می آید. پوست چرم غالبا دباغی شده و براثر گذشت زمان فاسد نمی شود. این ماده در صنایع مختلف از جمله تول

پاسخی بگذارید