گروه بازرگانی آرنی چرم
خانه / چرم گاو خام / خرید مستقیم چرم گاوی خام در مشهد

خرید مستقیم چرم گاوی خام در مشهد

چرم گاوی خام یکی از مواد اولیه برای تولید منسوجات چرمی مانند کیف و کفش و رومبلی و غیره است. خرید مستقیم چرم گاوی از فروشندگان این نوع چرم در داخل کشور مقرون به صرفه بوده و به راحتی صورت می گیرد.

خرید مستقیم چرم گاوی خام در مشهد

خصوصیات بارز چرم گاوی خام

خصوصیات بارز چرم گاوی خام

از جمله خصوصیات بارز چرم گاوی خام می توان به موارد متعددی اشاره کرد. در اتدا باید دانست که چرم ها به طور کلی به سه دسته چرنم سبک، چرم منیمه سنگین و چرم سنگیت طبقه بندی بندی میشوند. این دسته بندی بر اساس میزان جثه و وزن موجودی است که چرم از آن استخراج می شود. بنابراین چرم گاوی در زمره چرم های شنگین جای می گیرد.

چرم گاوی با توجه به ااستحکام و تراکم بافتی که در چرم آن وجود دارد از میزان مقاومت بالایی برخوردار است. به همین دلیل از چرم گاوی برای استفاده در تولید انواع کیف و کفش مردانه و زنانه و و همچنین دستکش ها و لباس های ایمنی برای کار استفاده می شود.

چرم گاوی با توجه به فروانی و ضخامت بالایی که دارد در بسیاری از صنایع تولیدی که از چرم استفاده می کنند مورد بهره برداری قرار می گیرد. برای همین است که این  نوع در مقایسه با سایر چرم ها از میزان کیفیت بالاتری نیز برخوردار بوده ولیکن با توجه به فروانی آن از قیمت پایین تری برخوردار است.

به طور کلی این چرم با توجه به طبیعی بودن آن نسبت به چرم های مصنوعی کیفیت به مراتب بالاتری دارد. یکی از مهمترین ویژگی های بارز چرم خاصیت تنفس پذیری آن است، یعنی چرم با توجه به این که طبیعی می باشد دارای منافذ ریزی است که تبادل هوا را به خوبی در درون بیرون انجام می دهد. همین امر باعث می شود که میزان رطوبت و عرق درون آن باقی نماند و اتز بوی بد درون چرم نیز جلوگیری شده در نتیجه در سلامت عمومی به ویژه برای پاها بسیار مفید است.

یکی دیگر از ویژگی های بارز چرم این است که در برابر حرارت بالا بسیار مقاوم بوده در برابر آتش نیز به راحتی نمی سوزد. همین باعث شده که در گذشته آهنگران از پیش بندهای چرم برای جلوگیری از آسیب رساندن دمای بالای آتش به بدن استفاده کنند. امروزه نیز کارگرانی که در صنایع ذوب آهن و تولیدات فلزی کار می کنند از لباس های چرمی به عنوان عایق استفاده می کنند. از سوی دیگر چرم مقاومت بالایی در برابر خوردگی و سایش دارد که این نیز میزان بهره بردار ی از ان را در صنایع تویلدی لباس های ایمنی افزایش می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز چرم مقاومت آن در برابر شکستن و فرسایش است که میزان دوام آن را بسیار افزایش می دهد. از طرفی چرم ها با گذشت زمان کیفیت خود را از دست نمی دهند و همچنین چرم همواره در بورس مد و پوشاک قرار دارد و چهره ی زبیاتری به افرادی که از آن استفاده می کنند هدیه می دهد.

ارجحیت چرم گاوی خام نسبت به سایر چرم ها

ارجحیت چرم گاوی خام نسبت به سایر چرم ها

ارجحیت چرم گاوی خام نسبت به سایر چرم ها مانند چرم بز و گوسفند هم در میزان ضخامت آن و هم در ارزان و به صرفه تر بودن و همچنین میزان مقاومت بالای آن نهفته است. به طور کل برای تولید محصولات چرمی در تمام دنیا از چرم گاو، گوسفند و بوفالو استفاده می شود که در این بین میزان سودآوری و استفاده از این نوع چرم بسیار بالاتر می باشد.

فروش ویژه با کیفیت چرم گاوی خام

فروش ویژه با کیفیت چرم گاوی خامفروش چرم گاوی در بازارهای داخلی و خارجی به وفور صورت می گیرد. به طور کلی نرخ فروش چرم گاوی به عوامل مختلفی مانند نوع و نژاد گاوی که چرم آن استخراج شده و منطقه جغرافیایی و برخی از نوسانات ارزی درون کشور بستگی دارد. امروزه این چرم در تمام بازارهای داخلی و خارجی شناخته شده است و طرفداران زیادی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین آشیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152157266
پست الکترونیکی: arenicharm@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه چرم گاوی خام طبیعی

چرم محصولی طبیعی و محکم است که از پوست حیوانات مختلف به دست می آید. پوست چرم غالبا دباغی شده و براثر گذشت زمان فاسد نمی شود. این ماده در صنایع مختلف از جمله تول

پاسخی بگذارید