گروه بازرگانی آرنی چرم
خانه / چرم گاو خام / خرید چرم گاو خام طبیعی درجه یک

خرید چرم گاو خام طبیعی درجه یک

قبل از پرداختن به بحث شیرین خرید چرم گاو خام طبیعی باید روش های تولید و عالی چرم گاو خاو طبیعی را برای شما شرح دهیم تا اطلاعات شما را در این زمینه بیشتر افزایش دهیم؛ برای بدست آوردن یک چرم گاو خام طبیعی باید مراحلی همچون خیساندن و شستشو، آهک دهی، لش زدایی، مو گیری، آهک گیری و آنزیم دهی و … را یکی پس از دیگری طی کرد تا بتوان یک چرم اعلاء روانه ی بازار کرد؛ فراموش نکنید که در بازار دو نوع چرم وجود دارد که معمولا از چرم طبیعی به نسبت چرم مصنوعی استقبال بیشتری می شود.

خرید چرم گاو خام طبیعی درجه یک

آشنایی با چرم گاو خام طبیعی

آشنایی با چرم گاو خام طبیعی چرم های طبیعی به طور معمول از گاو، گوسفند، بز و … در بازار تولید می شوند که امروزه در میان تولید کنندگان پالتو، کیف، کفش و غیره از استقبال بی نظیری روبرو بوده است و علت اصلی آن کیفیت بی نظیر در این محصول می باشد.

چرم های گاوی خام طبیعی استفاده ی بیشتری به نسبت مصنوعی دارند چرا که از عمر طولانی تری برخوردارند؛ یکی دیگر از مزیت های بارز این چرم ها این است که خاصیت تنفس پذیری دارد یعنی به راحتی هوا را از خود عبور می دهد و برای کفش و کیف مشکلی از قبیل بو و تعریق ایجاد نمی شود و در میان شیک پوشانی همچون خانم هاو آقایان طرفداران خاصی دارد.

چرم گاو خام طبیعی از جمله چرم هایی می باشد که از لحاظ مرغوبیت در دنیا حرف اول را میزند و از نظر قیمت می توان به کیفیت آن ها اشاره کرد که بر اساس این مقیاس می توان نرخ آن ها را مشخص کرد؛ مشخصات عمومی چرم گاوی این است که با کیفیت بالای خود توانسته است نظر بسیاری را به خود مجذوب کند؛ نمایندگی فروش چرم خام بهتر است برای فروش بهتر با این محصول بیشتر آشنا شود تا بتواند مشتریان را به صورت بهتری راهنمایی کند.

مشخصات عمومی چرم گاو خام طبیعی

مشخصات عمومی چرم گاو خام طبیعیمشخصات عمومی بسیاری را می توان برای چرم گاو گفت زیرا به جرات می توان گفت از برترین چرم های موجود در بازار ایرانی ها می باشد که با استفاده از آن محصولات زیادی تولید و روانه ی بازار می شوند؛ از جمله خصوصیات عمومی:

  1. بوی چرم طبیعی هویدای اصل بودنش است.
  2. دوام و مقاوم این محصول است که زبان زد خاص و عام شده است.
  3. چرم های گاوی داری الیاف متراکم هستند که سبب مقاومت بالای آن ها می شود.
  4. این نوع از چرم ها به دو صورت نرم و خشک مورد مصرف قرار می گیرند که تعیین کننده ی نوع آن ها خود مشتریان می باشند.
  5. دارای طرح و رنگ های متنوعی برای هر سلیقه ای است.
  6. و …

نکته ی دیگری که می توان در اینجا به آن اشاره داشت این است که در صورت میسر بودن می توانید چرم مورد نظر را در برابر حرارت قرار دهید که با نشان دادن مقاومت از خود می توانید به کیفیت بالای آن پی ببرید؛ علت اصلی این مقاومت الیاف متراکم و فشرده شده است .

نمایندگی فروش چرم گاو خام طبیعی

نمایندگی فروش چرم گاو خام طبیعی از آنجایی که چرم گاوی در صنایع مختلفی کاربرد دارد فروش آن از رشد چشمگیری برخوردار است که نمی توان آن را نادیده گرفت؛ بیشترین استفاده و کاربرد این محصول در تولید کفش های مردانه و زنانه، انواع کیف های زنانه و مردانه، دستکش های فصل سرما، گاها ایمنی و … می باشد که موجب رضایت فروش و نمایندگی ها شده است؛ بسیاری از نمایندگی های فروش به دلیل جویا شدن از سود حاصل در این زمینه کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند و از این طریق به کسب درآمد پرداخته اند و امروزه به عنوان برترین تولید کنندگان برند چرم گاو خام طبیعی در دنیا با رقبای خود در حال رقابت تنگاتنگی می باشند.

معمولا نمایندگی های فروش به دو صورت کلی و جزئی این محصول را در اختیار مشتریان قرار می دهند و این بدان معناست که برای فروش آن محدودیتی وجود ندارد و از دو طریق یعنی حضوری و غیرحضوری به فروش انواع چرم گاو خام طبیعی پرداخته اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین آشیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152157266
پست الکترونیکی: arenicharm@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه چرم گاوی خام طبیعی

چرم محصولی طبیعی و محکم است که از پوست حیوانات مختلف به دست می آید. پوست چرم غالبا دباغی شده و براثر گذشت زمان فاسد نمی شود. این ماده در صنایع مختلف از جمله تول

پاسخی بگذارید