گروه بازرگانی آرنی چرم
خانه / چرم گاو خام / صادرات چرم گاوی طبیعی خام به عراق

صادرات چرم گاوی طبیعی خام به عراق

صادرات چرم گاوی طبیعی خام به عراق با بالاترین کیفیت و قیمت انجام می شود. این کالا ها به دلیل مرغوبیت فراوانی که دارد در صنایع مختلفی علی الخصوص کیف و کفش مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به دیگر چرم های طبیعی مانند گوسفند، بز و…. مقاومت و استحکام بالایی دارد.

صادرات چرم گاوی طبیعی خام به عراق

ویژگی های برجسته چرم گاوی طبیعی خام

ویژگی های برجسته چرم گاوی طبیعی خاماز ویژگی های برجسته چرم گاوی طبیعی خام به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • این نوع چرم بسیار محکم می باشد.
  • این محصول انعطاف پذیری خوبی دارد.

چرم با استفاده از فرآیند دباغی تهیه می شود و معمولا از پوست گاو تولید می شود. فرآیند تولید این محصول به صورتی می باشد که سبب می شود دوام و انعطاف پذیری چرم افزایش یابد.

علاوه بر گاو چرم های طبیعی از حیواناتی دیگری مانند بز، گوساله، شتر مرغ و…. هم تهیه می شوند. مرحله تولید این محصول که در بالا به آن اشاره کرده ایم به آن دباغی می گویند.

دباغی در واقع فرآیندی شیمیایی است که باعث می شود تغییراتی در پوست حیوان ایجاد شود و چربی ها، گوشت ها و مواد فاسد آن از بین برود.

در این فرآیند لایه پروتئینی پوست از بین می رود تا محصول بتواند به طور کامل آماده مصرف شود. برای دباغی این محصول به پوست گاو نمک می زنند و سپس به مدت ۶ تا ۴۸ ساعت آن را داخل آب قرار می دهند تا موهای پوست گاو کنده شود. لازم است در این جا به این نکته توجه کنیم که تمام قسمت های بدن حیوانات را نمی توان به طور کامل دباغی و به چرم تبدیل کرد.

به خاطر همین چرم ها با هم متفاوت هستند به عنوان مثال چرمی که از پوست زیرین حیوان بدست می آید با چرمی که از قسمت شکم و شانه بدست می آید متفاوت است.

برای تهیه چرم با ضخامت های مختلف می توان قبل و پس از دباغی پوست را به قسمت های متفاوتی تقسیم کرد. فرآیند تولید روی کیفیت چرم بسیار تاثیر گذار می باشد. ضخامت چرم برای هر مساحت نباید کمتر ۰/۱۵ باشد.

ضخامت چرم گاوی طبیعی خام وابسته به چیست

ضخامت چرم گاوی طبیعی خام وابسته به چیستضخامت چرم گاوی طبیعی خام بسته به نوع دباغی آن متفاوت می باشد. از انواع چرم بر اساس نوع دباغی به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • چرم دباغی شده با مواد روغنی : این نمونه چرم قابل شست و شو می باشد و روغنی که در تولید این محصول استفاده می شود از مغز حیوانات گرفته شده است.
  • چرم دباغی شده با مواد گیاهی: این نمونه محصول انعطاف پذیر و ظریف می باشد به خاطر همین به رسیدگی بیشتری نیاز دارد. این محصول اگر در آب قرار بگیرد ممکن است شکننده شود. تولید این محصول از سبزیجات، پوست درختان، ریشه ها و از سایر عصاره های گیاهان تهیه می شود.
  • چرم دباغی شده با مواد مصنوعی : این نمونه سفید رنگ است و با استفاده از پلیمرهای معطر و پلاستیک مصنوعی ساخته شده است.
  • چرم گوسفندی: این محصول می تواند آب را جذب کند و از مواد روغنی تهیه شده است.
  • چرم دباغی شده با محلول کروم : این نمونه همان طور که از نامش پیداست از سولفات کروم و نمک های کرومیوم تولید شده است. این چرم در اثر برخورد با آب ممکن است دچار تغییراتی شود.
  • چرم دباغی نشده : برای تهیه این چرم پوست حیوان را تمیز می کنند و سپس در آب خیس می کنند و می گذارنند تا خشک شود. این نمونه خشک و شکنده می باشد. این محصول چرم اصل شناخته نمی شود.
  • از دیگر چرم ها می توان به چرم دباغی شده با پوست زاج، چرم دباغی شده با گل سرخ و…. اشاره کرد.

امروزه چرم ها بسیار مدرن هستند و برای ساخت محصولات لوکس مورد استفاده قرار می گیرند. از موارد کاربرد این محصولات می توان به لوازم منزل، کیف، کفش، رومبلی، اکسسوری چرم اشاره کرد. 

خرید بهترین و با کیفیت ترین چرم گاوی خام عمده

خرید بهترین و با کیفیت ترین چرم گاوی خام عمده

خرید بهترین و با کیفیت ترین چرم گاوی خام عمده در بازار رونق فراوانی دارد. چون این محصول برای تولید کالاهای مختلف و با ارزشی  مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین آشیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152157266
پست الکترونیکی: arenicharm@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه چرم گاوی خام طبیعی

چرم محصولی طبیعی و محکم است که از پوست حیوانات مختلف به دست می آید. پوست چرم غالبا دباغی شده و براثر گذشت زمان فاسد نمی شود. این ماده در صنایع مختلف از جمله تول

پاسخی بگذارید