گروه بازرگانی آرنی چرم
خانه / فروش فوق العاده چرم طبیعی خام گاو

فروش فوق العاده چرم طبیعی خام گاو

چرم طبیعی خام گاو یکی از مهمترین متریال هایی می باشد که افراد زیادی تمایل دارند از آن ها استفاده کنند زیرا این محصولات دارای انسجام بافتی بالایی می باشند؛ از این رو تولیدکنندگان مختلفی این محصولات را در رده های کیفی مختلف تولید می کنند و برای استفاده های مختلف عرضه می کنند؛ به همین خاطر تولید چرم در ایران بسیار شایع و رایج است و انواع مشتقات چرمی نیز در آن به خوبی مشاهده می شود.

فروش فوق العاده چرم طبیعی خام گاو

درجه بندی کیفیت چرم طبیعی خام گاو

درجه بندی کیفیت چرم طبیعی خام گاودرجه بندی کیفیت چرم طبیعی خام گاو بسته به دباغی آن صورت می گیرد، به این معنی که هر چه قدر دباغی کردن پوست با کیفیت و مهارت بالایی صورت بگیرد ما در نهایت چرم هایی با کیفیت بالا خواهیم داشت.
شاید بپرسید که دباغی کردن چیست؟
در پاسخ می توانیم به این مسئله اشاره کنیم که دباغی کردن به این معنا است که ما گروهی از فعالیت های اصولی را بر روی پوست ها انجام دهیم تا بتوانیم چرم ها را تولید کنیم.
دباغی به منظور چند فعالیت مهم صورت می گیرد که اکنون به آن ها اشاره ای مختصر می کنیم:

  • میکروب زدایی
  • حذف چربی ها و موهای روی پوست
  • یکدست شدن پوست
  • و …

از این رو فرایند دباغی کردن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به گونه ای که می توانیم بگوییم که بهترین چرم ها دباغ های بسیار عالی ای داشته اند و به خوبی نیز دباغی شده اند.
هر چه قدر چرم ها را با درجه های کیفی بالا تولید کنند آنان عمر بیشتری خواهند داشت و کمتر آسیب می بینند، به عبارتی می توانیم بگوییم که چرم های با کیفیت در هر شرایطی سالم باقی خواهند ماند.

شرایط نگهداری چرم طبیعی خام گاو

شرایط نگهداری چرم طبیعی خام گاوشرایط نگهداری چرم طبیعی خام گاو بسیار ساده است زیرا پوست ها و چرم ها می توانند خود را با شرایط های آب و هوایی وفق دهند و سازگار شوند، با اینحال نکات مهمی در این باره مطرح است.
برای مثال توصیه می شود که چرم ها در محیط های خیلی مرطوب نگهداری نشوند تا آسیب نبینند.
هر چرم و یا پوستی شرایط ویژه ای بابت نگهداری خواهد داشت که اگر قرار است در طولانی مدت آن ها را نگهداری کنید بسیار مهم است که به این مسئله توجه کنید که چرم ها باید تحت شرایطی مناسب قرار گیرند تا کیفیت خود را به خوبی حفظ کنند.برای اطلاع از این شرایط می توانید به منابع اطلاعاتی آگاه سری بزنید، برای مثال انواع کتاب ها در مورد انواع چرم ها و شرایط نگهداری آن ها صحبت کرده اند و همچنین توزیع کنندگان اطلاعات بسیار جامعی عرضه می کنند.

تولید انبوه چرم طبیعی خام گاو در ایران

تولید انبوه چرم طبیعی خام گاو در ایرانتولید انبوه چرم طبیعی خام گاو در ایران بسیار شایع است علت آن نیز این است که ایران در زمینه دامداری بسیار قوی و پیشرفته می باشد و انواع این چرم ها را نیز می تواند به خوبی تولید کند.
به نظر شما با توجه به میزان پیشرفت و تولید انبوه چرم های طبیعی، ایران چه قدر توانسته است در تأمین  چرم های جهانی موفق عمل کند؟
در پاسخ می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که چرم های طبیعی ایرانی به وفور تولید می شوند و نه تنها مورد استفاده ایرانیان قرار می گیرند، بلکه به کشورهای دیگر نیز صادر می شوند.
صادرات چرم ها به کشورهای خارجی سبب شده است که ایرانیان در این عرصه بسیار مشهور شوند و گام اقتصادی عالی در زمینه پیشرفت کشور خود بردارند.از این رو در حال حاضر محصولات چرم ایرانی در کشورهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.استفاده از چرم ها تنها محدود به صنعت پوشاک نمی شود، ما این روزها شاهد این هستیم که این نمونه ها حتی در تولید قالیچه های لوکس، روکش مبل، تابلو و … مورد استفاده قرار می گیرند.
به همین خاطر با افزایش کارایی این محصولات روز به روز نیز تولیدات این نمونه ها بیشتر از قبل می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین آشیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152157266
پست الکترونیکی: arenicharm@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه چرم گاوی خام طبیعی

چرم محصولی طبیعی و محکم است که از پوست حیوانات مختلف به دست می آید. پوست چرم غالبا دباغی شده و براثر گذشت زمان فاسد نمی شود. این ماده در صنایع مختلف از جمله تول

پاسخی بگذارید