گروه بازرگانی آرنی چرم
خانه / چرم گاو خام / قیمت فروش چرم گاو خام

قیمت فروش چرم گاو خام

چرم ها پوست های دباغی شده و بدون موی حیواناتی مانند بزها، گوسفندها، شترمرغ ها و گاو ها هستند. چرم ها دارای دو نوع مختلف مصنوعی و چرم طبیعی می باشند. همچنین چرم ها دارای سه نوع سبک، نیمه سنگین و سنگین هستند. چرم خام گاوی طبیعی از نوع چرم های سنگین است و همچنین از کیفیت بهتری نسبت به دیگر چرم ها برخوردار است و طرفداران بیشتری نسبت به دیگر چرم ها داند. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره ی توزیع عمده چرم، انتخاب چرم گاو مناسب، کاربرد چرم گاو خام و قیمت چرم صحبت کنیم. 

قیمت فروش چرم گاو خام

چند نکته درباره چرم گاو خام درجه یک

چند نکته درباره چرم گاو خام درجه یکنکات و ویژگی هایی وجود دارد که می توانید به راحتی متوجه شوید که این چرم طبیعی است یا خیر. یکی از نکات حرارت است. چرم های طبیعی نسبت به چرم های مصنوعی دیرتر به حرارت واکنش دارده جمع و یا می سوزند. نکته دیگر بافت چرم است.

خطوط روی چرم طبیعی منظم نبوده و به صورت کاتوره ای است اما در چرم مصنوعی دارای ساختار منظمی است و همچنین چرم های طبیعی بسیار نرم تر و انعطاف پذیر تر از چرم های مصنوعی می باشند. یکی دیگر از ویژگی ها انعکاس نور است. چرم های ظبیعی دارای طرح یکسان نمی باشند و در بعضی جاها رنگی روشن و در بعضی جاها دارای رنگ روشن می باشد

بنابراین چرم های طبیعی نور را در هرجای خود به صورت یکسان انعکاس نمی دهد بنابراین اگر چرمی نور را یکسان منعکس کند و رنگی یکسان داشته باشد چرمی مصنوعی است. راه دیگر پشت چرم ها است. اگر به پشت چرم های مصنوعی نگاه کنید دارای ریش ریش های نخی است بنابراین اگر چرم شما پشتش ریش ریش های نخ دارد چرمی مصنوعی است.

ویژگی دیگر ضخامت چرم است.چرم های طبیعی دارای ضخامتی یکسان نمی باشند و بعضی از جای آن نازک و بعضی از جا ها ضخیم است بنابراین اگر چرم شما دارای ضخامت یکسان است چرمی مصنوعی است. با این نکات شما می توانید به راحتی هودتان تشخیص دهید که چرمی که خریداری کردید طبیعی است یا مصنوعی. 

چند نمونه کاربرد چرم گاو خام

چند نمونه کاربرد چرم گاو خامچرم گاوی از مرغوب ترین نوع چرم در میان چرم های دیگر است و قیمت آن نیز نسبت به دیگر چرم ها بالاتر است.

از چرم در صنعت مد، لباس، تولید کیف و کفش های چرمی استفاده می شود. از چرم های گاوی بیشتر در تولید کیف های اداری چرمی، کیف لپ تاپ چرم، کیف پول چرم، کمربند چرم، کیف دوشی چرم کیف پاسپورتی چرم، جا کارتی چرم و جاکیلیدی چرم استفاده می شود.

زیرا چرم های گاوی دارای استحکام بالاتری است. چرم های گاوی انعتاف پذیزی کمتری  داشته بنابراین دارای استحکام بالاتری است و برای تولید کیف ها مناسب تر است. کیف های چرم گاوی دارای کیفیت بهتری بوه و دیرتر خراب می شوند. کی از راه هایی که بفهمیم که آن چرم چرم گاو است لمس کردن آن است.

چرم های گاوی دارای نرمی و لطافت کمتری هستند و دارای جنسی خشک هستند. 

توزیع عمده چرم گاو خام

توزیع عمده چرم گاو خامعامل های مختلفی وجود دارد که روی قیمت چرم تاثیر می گذارد. یکی از نکات نوع و شیوه دباغی و کیفیت چرم است. همانطور که گفتیم چرم ها بر اساس نوع دباغی طبقه بندی می شوند و دارای کیفیت و انواع مختلفی هستند.

از دیگر موارد می توان به میزان سن گاو و کیفیت پوست قبل از دباغی اشاره کرد. هرچه سن گاو کمتر باشد پوستی شاداب تر و جوان تر خواهد داشت و می توان به بهترین چرم تبدیل کرد. اگر شما به دنبال خرید چرم هستید و می خواهید که قیمت نهایی در  فاکتور خرید پایین باشد، بهترین روش خرید به صورت عمده است. شما می توانید چرم های خود را به صورت عمده خریداری کنید و شامل تخفیف شوید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین آشیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152157266
پست الکترونیکی: arenicharm@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه چرم گاوی خام طبیعی

چرم محصولی طبیعی و محکم است که از پوست حیوانات مختلف به دست می آید. پوست چرم غالبا دباغی شده و براثر گذشت زمان فاسد نمی شود. این ماده در صنایع مختلف از جمله تول

پاسخی بگذارید